Hakkımızda


Müşterilerine duyduğu saygı ve verdiği değerle 2000 yılından bu yana basım sektöründe tedarikçilik yapan Promosyoncum promosyon firması almış olduğu promosyon siparişlerini müşterilerinin istediği koşullarda hazırlayıp, zamanında teslim ederek siz değerli müşterilerinden aldığı destekle sürekli kendini yenilemeye, geliştirmeye devam etmektedir.

Promosyon ürünlerindeki ve baskı aşamasındaki tek ilkesi kalite ile sizlerin beğenisini kazanmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gelişen Teknolojiyide yakından takip eden promosyoncum web sitesinde zengin çeşitler sunmaktadır.internet ortamından zahmetsizce promosyon ürünü alımı yapabilir baskı  ve baskısız şekilde tercih edebilirsiniz.

Promosyoncum promosyon, deneyimli personeli ile yapılan tasarımlarla, teknolojik, her bütçeye uygun, kaliteli hediye seçenekleri ile alanında hızlı ilerleyişini sürdürmektedir.

Firamaların tanıtımlarına dair ürünler geliştirerek, ofis ortamlarında kullanılan promosyon ürünleri, kişiye özel ürünler, vip ürünler, giyilebilen tekstil promosyon ürünleri gibi farklı segmentlerde ürünler sunarak, uygun fiyat aralıkları ve müşteriye seçme şansı veren yapısıyla müşteri memnuniyetini temel alarak fark yaratmaya devam etmektedir.